top of page
צילום אווירי של נחל האסי  בניר דוד

למה לבחור דווקא ב-AirWorks?

צילום האווירי של העץ הבודד בים המלח

את הניסיון שלנו בעולם הרחפנים והצילום האווירי התחלנו כבר בשנת 2012. ההיסטוריה ארוכת השנים שלנו בתחום מאפשרת לנו להביא לכדי שלמות את השילוב המרתק בין החלק הטכני של ההטסה לחלק היצירתי שבצילום.
אנו מציעים שירות מקצועי, אדיב, מדויק ובטיחותי למגוון השימושים שיש לצילום אווירי מרחפן (למגוון השירותים שלנו לחץ כאן). כל פרויקט שאנו לוקחים עובר תחילה איפיון על מנת להבין את הצורך וכך למצוא את האופן האידיאלי לביצועו. התוצרים המתקבלים על ידינו הם ברמה גבוהה ועומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר בכל תחום. הידע, הניסיון, היצירתיות ומעל הכל אהבת המקצוע הם מה שעושים את ההבדל. כל זה ממש בקצרה, חצו כאן להמשיך לקרוא עלינו

 

עדיין מתלבטים? צרו איתנו קשר עוד היום ונענה על כל שאלה נוספת.

האם יש לכם רישיון להטיס רחפן ומה היתרונות בכך?

בהחלט!
AirWorks - הן החברה והן המטיסים - מחזיקים בכל הרישיונות והביטוחים הנדרשים מחברה המפעילה רחפנים באופן מסחרי. אנו רשומים כמפעיל אווירי על ידי רת"א (CAAI, רשות התעופה האזרחית בישראל) כך שהשירות כולל ביטוח צד ג'. חשוב להבין שמעבר לכך שהביטוח והרישיון נדרשים על-פי חוק, הם גם מעידים הרבה על המחזיק בהם. אנו ב-AirWorks רואים בצילום אווירי מקצוע רציני ולוקחים אחריות זו בכובד ראש. בחירה במטיס עם רישיון מבטיחה לכם עבודה מקצועית, מסודרת ואמינה ובעיקר שקט נפשי, זאת לעומת מטיס ללא רישיון וביטוח. יתרון נוסף להחזקת רישיון וביטוח מקיפים הוא היכולת לקבל אישורים מיוחדים להטסה במקומות בעלי רגישות ביטחונית, מקומות אסורים לטיסה (No Fly Zone), בגבולות הארץ, בירושלים ומעל גבהים של 100 מטרים - מקומות בהם אסור ע"פ החוק ולעיתים אי אפשר להטיס. בחירה ב-AirWorks, הפועלת באופן מסודר עם אישורים, מבטיחה לכם השגת צילומים מרהיבים, התנהלות מקצועית וביטחון מלא בתוצאות, פעם אחר פעם.

עדיין מתלבטים? צרו איתנו קשר עוד היום ונענה על כל שאלה נוספת.

צילום אווירי של הר הבית בירושלים
מה התוצרים שמקבלים מצילום אווירי והאם אפשר לערוך אותם?
צילום אווירי של חוף בצת לאחר אסון הזפת בשנת 2021

התוצר שמתקבל מצילום אווירי משתנה ע"פ אופי הפרויקט וכולל בעיקר תמונות ווידאו. לכל סוג צילום; צילום אירועים, תדמית, תשתיות, חקלאות וכו' - אנו מתאימים את התוצר הנכון בהתחשב בצרכי הלקוח. התוצר הסופי יכול להיות תמונה בודדת או קטע ווידאו גולמי במידה ומדובר בצילום תרמי או בצילומים להפקות קולנוע ומנגד, ניתן לקבל סרטון ערוך באופן מקצועי עם סאונד וכתוביות וכן סט תמונות ערוכות עבור צילום אירועים וסרטוני תדמית.
כמו כן, אנו מציעים הדפסת תמונות מאירוע שצילמנו עבורכם או שתוכלו לבחור מהגלריה שלנו ולתלות בסלון או לתת כמתנה. כמו בתמונות, הגלריה שלנו כוללת גם קטעי ווידאו רבים מרחבי הארץ אותם ניתן לשלב במצגת או בסרטון שאתם בעצמכם מכינים. קטעי ווידאו אלו זמינים לרכישה ושימוש מידי ולא דורשים יציאה מיוחדת לשטח, כך שעלותם נמוכה משמעותית.
על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת עבור עריכת סרטון, הדפסת תמונות או רכישת קטעי ווידאו מהמאגר שלנו צרו קשר עמנו ותקבלו הצעה משתלמת במיוחד.
דוגמאות לסרטונים שצילמנו וערכנו מרחבי הארץ - קישור ל-YouTube שלנו

עדיין מתלבטים? צרו איתנו קשר עוד היום ונענה על כל שאלה נוספת.

כמה עולה השירות של צילום אווירי וממה מושפע המחיר?

עלות של יום צילומים משתנה מאוד בהתאם למספר פרמטרים ותלוי בסוג הצילום כמו גם באתר הצילום, אישורים מיוחדים שיש להוציא ועוד. על כן יש להתקשר על מנת שנוכל לאפיין את אופי הצילום ולתת לכם הצעת מחיר  מדויקת.
הגורם העיקרי 
המשפיע על עלות הצילום הוא משך הצילום באתר. התמחור שלנו מתחיל ב-2 שעות צילום ועלותן היא היא כ- 1,200 ₪ כולל מע"מ.

צילום באתר מרוחק, הטסה בשטחים הדורשים תיאומים, שיקולי בטיחות מיוחדים וצילום בתנאי חושך משפיעים על המחיר. נשמח לענות על כל שאלה בנושא ולתת הצעת מחיר משתלמת. למחירון המלא לחצו כאן.

עלות קטע וידאו (שוט) של צילום אווירי:
רכישת קטע ווידאו (שוט בודד) מגלריית הצילומים שלנו לשימוש במצגת או בסרטון שאתר מכינים בעצמכם – 300 ₪ כולל מע"מ. ברכישת 5 קטעים ומעלה תינתן הנחת כמות.

 

עריכת סרטון באופן מקצועי:
מחיר הפקת סרטון תלוי מאוד במורכבות הסרטון ואופי העריכה המבוקש. מחיר של דקת סרטון בסיסי ערוך עם מוזיקה חוקית (שיש לך זכות שימו בה בתור מוצר שיווקי) היא כ- 1500 ש"ח כולל מע"מ. למחירון המלא לחצו כאן.

הדפסת תמונות:
העלות תלויה בסוג החומר עליו מדפיסים וגודל ההדפסה. אנא פנו אלינו לפרטים נוספים.

עדיין מתלבטים? צרו איתנו קשר עוד היום ונענה על כל שאלה נוספת.

DJI_0404-Pano - 1 AW_edited.png
bottom of page