top of page

למה לבחור דווקא ב- AirWorks?

צילום אווירי של שדרת דקלים

את הניסיון שלנו בעולם הרחפנים והצילום האווירי התחלנו כבר בשנת 2012. ההיסטוריה ארוכת השנים שלנו בתחום מאפשרת לנו להביא לכדי שלמות את השילוב המרתק בין החלק הטכני של ההטסה לחלק היצירתי שבצילום. אנו מציעים שירות מקצועי, אדיב, מדויק ובטיחותי למגוון השימושים שיש לצילום אווירי מרחפן. כל פרויקט שאנו לוקחים עובר תחילה איפיון על מנת להבין את הצורך וכך למצוא את האופן האידיאלי לביצועו. התוצרים המתקבלים על ידינו הם ברמה גבוהה ועומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר בכל תחום. הידע, הניסיון, היצירתיות ומעל הכל אהבת המקצוע הם מה שעושים את ההבדל. 
 

כבר לפני למעלה מ-10 שנים בנינו והטסנו פלטפורמות אוויריות מיוצבות (רחפנים) לצילומי יום ולילה. מאז ועד היום נחשבת AirWorks לאחת החברות המובילות בישראל בתחום של צילום אווירי, עם שילוב חסר פשרות בין מקצועיות, שירות ברמה גבוהה, מיומנות טכנית חסרת תחליף ויכולת להדק יחד את כל האלמנטים האלו לכדי תוצרים מרשימים, המספקים מבט-על מרתק. ב-AirWorks אנו משלבים את האהבה לצילום עם החופש והתשוקה שבטיסה. אנו מנציחים רגעים, נקודות ומקומות מזוויות חדשות, מפתיעות ומרגשות והתוצאה היא סרטונים בסטנדרטים בין-לאומיים, לשימוש במגזר הפרטי, העסקי ועוד.

לאורך השנים הסתובבנו הרבה בדרכים ואספנו צילומים ארבים אותם אנו שמחים לשתף עם כולם בערוץ היוטיוב שלנו. מעל 40 סרטונים ערוכים בקפידה מנופיה המגוונים של הארץ היפה שלנו. בערוץ היוטיוב תמצאו גם סדרת סרטוני הדרכה על רחפנים פופולריים שהכנו כחלק מהניסיון הרב שצברנו בתור מדריכי הטסה לחובבים ולמי שמוציא רישיון הטסה על רחפן. בדף האינסטגרם שלנו תוכלו לראות תמונות מהמקומות השונים בהם היינו.

לכל פרויקט אנו יוצקים את הניסיון והידע שצברנו בתחום בעשור האחרון לאורך עבודה עם חברות בנייה, ארגונים גדולים וקטנים, מועצות אזוריות ומגוון עסקים מכל רחבי ישראל. אנו מקפידים להתעדכן לגבי כל מה שחדש בתחום, כדי שנוכל להמשיך ולייצר עבורכם סרטוני צילום אווירי מדהימים. לכן, השירותים שלנו מתאימים למי שלא מוכן להתפשר על פחות מהטוב ביותר.
 

ביטוח, רישיונות וכל מה שחשוב

AirWorks היא מפעילת רחפנים רשומה, מורשית ומבוטחת תחת רת"א (רשות תעופה אזרחית, CAAI). אנחנו מכירים היטב את הפרוצדורה הנדרשת להטסה במקומות רגישים ומיוחדים כגון ירושלים, גבולות המדינה ואזורים אחרים האסורים לטיסה (No-Fly-Zone). כמו כן, יש ברשותנו את כל פוליסות הביטוח הרלוונטיות לתחום, כדי שאתם תוכלו להיות עם ראש שקט ולדעת שאתם מזמינים שירות אמין ומקצועי, לאורך כל הפרויקט.
 

השירותים שאנו מציעים

כחלק מהחזון שלנו ב-AirWorks והשאיפה לתת מענה מקיף למגוון סקטורים במשק, אנו מציעים מעטפת שירותים מלאה שאותה אפשר לקבל תחת קורת גג אחת. אנו עומדים בהצלחה בכל פרויקט ובכל אתגר, תוך זמינות מלאה ללקוחות, יחס חם ואדיב, שקיפות ועמידה בזמנים כפי שנקבעים לגבי כל פרויקט.
 

צילום אווירי לכל צורך

מבחר השירותים מקיף את כל צרכי המגזר הפרטי, העסקי, תעשיות, רשויות מקומיות ועוד. בין השאר אנו מציעים סרטי תדמית עם רחפן לעסקים קטנים כגדולים, ארגונים, עמותות, מפעלים ועוד. כמו כן, תוכלו ליהנות משירות של צילום אווירי לאירועים: הצעות נישואין, רחפן לחתונה, צילום אווירי של בר מצווה, בת מצווה, חינות, בריתות ושאר אירועים. גם תעשיית הסרטים והטלוויזיה נתרמת מהשירות, הכולל צילום אווירי לדוקומנטרי ולסדרות טלוויזיה מסוגים שונים, צילומי אוויר לקולנוע וצילום אווירי של פרסומות. הסקטור העסקי נהנה משירות מקצועי ומדויק של צילומים אוויריים לחקלאות מדייקת, צילומי תשתיות, מידול ואורתופוטו. בנוסף, אנו עוסקים בצילום אווירי של בתים עבור תכנון מערכות סולאריות ונדל"ן עבור מצגות יופי והדמיות גבהים. ברשותנו גם הציוד לצילום תרמי, המאפשר זיהוי ליקויים במערכות סולאריות, ויעיל גם באיתור עקות בחקלאות ודליפות מים. בנוסף, יש לנו מאגר צילומי רחפן גדול ומגוון ממנו ניתן לרכוש צילומי ווידאו ותמונות קיימים.

כמו כן, אנו מציעים שירותי עריכת סרטונים ותמונות, בהתאם לצורך. אנו מקפידים על עריכה ברמה הגבוהה ביותר ובהתאם לאפיון המדויק של כל פרויקט, כדי שחומרי הגלם יצרו תוצאה מרשימה. מגוון השירותים הגדול מאפשר לנו להעניק שירות למבחר מגזרים; הפרטי, העסקי ועוד. כל אחד יכול למצוא ב-AirWorks מענה מדויק לצורך, תחת קורת גג אחת ובלי צורך להתאמץ לחפש ספקים נוספים בתחום הצילום האווירי.

אנחנו מחויבים לתוצאות אוויריות מושלמות מבלי להתפשר על הבטיחות. בחירה ב-AirWorks היא בחירה ביצירה אווירית מקצועית ללא פשרות. הצטרפו למעגל הלקוחות שלנו ותגלו שלצילומי אוויר עם רחפן, גם השמיים אינם הגבול.

bottom of page